Перейти до основного вмісту

Інтерактивна школа сучасного вчителя

 

        Позакласна робота з предметів математичного циклу складає невід’ємну частину навчально-виховного процесу навчання, складного процесу впливу на свідомість та поведінку школярів, поглиблення та розширення їхніх знань та  умінь. Має також важливе виховне значення. Особливо велика цінність позакласної роботи у вихованні моральних якостей дитини: волі, наполегливості в подоланні труднощів, доведенні до кінця розпочатої роботи, критичного ставлення до себе. В позаурочний час діти не лише краще пізнають навколишній світ, а й розвивають мислення, вчаться аналізувати, порівнювати і зіставляти, узагальнювати, конкретизувати, абстрагувати від часткового, робити умовиводи. Звісно, вчитель на уроці не може охопити розвиток цих вмінь у всіх дітей, він не встигає також і виховувати всіх учнів в правильному напрямку на класних заняттях. А коли дитина, за своїм власним бажанням, відвідуватиме математичні позакласні заходи, то вона й на уроках буде більш зацікавлено ставитись до навчального матеріалу, вона краще розумітиме й засвоюватиме його. Відповідно й покращаться її результати навчання з інших предметів. 


Саме цим питанням був присвячений методичний міст «Сучасні форми позакласної роботи», на якому Соловей О.М. (ТКМЦНОІМ) ознайомила з новим форматом проведення позакласних заходів: інтернет-олімпіадами, онлайн-вікторинами, віртуальними екскурсіями, онлайн-дискурсами, QR-квестами; відзначила особливості  командної форми роботи EDU-SCRUM як важливого мотиватора навчальної діяльності.


 Учитель математики ТЗОШ І-ІІІ № 14 ст. Серкіз Л.О. розповіла про організацію та проведення тижня математики у своєму навчальному закладі, використання платформ дистанційного навчання для проведення заходів у нових умовах. Учасники виявили великий інтерес до запропонованих форм роботи та відзначили їх ефективність та новизну.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Завдання і розв'язки ІІ етапу олімпіади з математики 2019 р.

Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики м. Тернопіль . 3 листопада 201 9 року Завдання. 6 клас 1.      Підберіть замість літер А, Б, В, Г, Д, Е цифри 1, 2, 3, 4, 5, 6 таким чином, щоб утворилася правильна рівність : Тут різним буквам мають відповідати різні цифри. Достатньо знайти одну відповідь.     2.      Сашко, Борис і Василь збирали гриби. Борис знайшов грибів на 20%  більше, ніж Сашко, але на 20% менше, ніж Василь. На скільки відсотків більше грибів знайшов Василь, ніж Сашко? 3.      Вік старого Чарівника записується числом із різними цифрами. Про це число відомо, що: 1) перша цифра більша за останню в 4 рази; 2) якщо першу та останню цифри закреслити, то дістанемо двоцифрове число, яке при сумі цифр 13 є найбільшим. Скільки років старому Чарівнику?  4.      У кожній клітинці дошки 4 ...

Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики м. Тернопіль . 4 листопада 201 7 року Завдання Розв'язки Результати

Шевченко і математика

Урок алгебри у 8 класі.  учитель математики ТЛ № 21 –СМШ ім. І Герети  Пампушко Г.П. Тема.  Тотожні перетворення виразів, які містять квадратні корені .